• Detail firmy

Petr Podžorský P + P

Základní popis

Odborný dodavatel v programu Zelená úsporám nabízí dodávku a montáž solárních systémů, všechny typy vytápění, rozvody vody, kanalizace, plynu a elekro - včetně revize

Adresa

Čujkovova 2728/50a
700 30 Ostrava - Zábřeh

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62270575
DIČ:  CZ6303042075
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Plynové topení

Kontaktní údaje

E-mail: pregio@centrum.cz
WWW: www.topeni-pagi.cz

Kontaktní osoba

p Pagáč - Jednatel

Mobil: +420 608 888 765

Petr Podžorský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.