• Detail firmy

PLYNOTERM SERVIS,spol. s r. o.

Základní popis

Záruční i pozáruční servis plynových kotlů Vaillant, Protherm, Junkers, Destiila, Thermona a Gasex. Montáž topných systémů. Prodej spotřebičů uvedených značek. Prodej náhradních dílů pro servisní techniky, zejména zn. Vaillant, Protherm, Junkers.

Adresa

Valchařská 36
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46342940
DIČ:  CZ46342940
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Plynové kotle

Prodej, montáž servis plynových kotlů včetně kondenzačních značek Vaillant, Protherm, Junkers, Destila, Thermona Gasex.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 534 603
Fax: +420 548 211 087
E-mail: plynoterm@volny.cz

Kontaktní osoba

ALOIS JAŠA - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB