• Detail firmy

Nieten Internationale Spedition, k.s.

Základní popis

Evropská spediční společnost, specialista na poskytování celních, daňových a přepravních služeb. Nabízíme veškeré celní služby i služby jako intrastat, fiskální zastupování v zahraničí, celní a daňové poradenství při obchodech v rámci i mimo EU.

Adresa

U Nietenu 65
344 01 Chrastavice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64360172
DIČ:  CZ64360172

Výrobky, činnosti

Zasilatelství, mezinárodní zasilatelství

Kontaktní údaje

Fax: +420 379 792 252
E-mail: nieten@nieten.cz
WWW: www.nieten.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šindelář - Manažer projektu

Telefon: +420 379 792 231
E-mail: pavel.sindelar@nieten.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.