• Detail firmy

ZEMĚMĚŘICKÁ KANCELÁŘ-Ing. Jiří Havelka

Adresa

Benešova 377
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  12868931
DIČ:  118-460422126
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Geodetické práce
Další firmy v oboru

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

Ing. Jaroslav Lebeda

Specializujeme se na inženýrskou geodézii. Poskytujeme kompletní služby v oblasti inženýringu při výstavbě rodinného domu a dokumentaci inženýrských sítí. Vyhotovujeme geometrické plány a vytyčení staveb.

Hloušek s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena inženýrskou geodézii. Zajišťujeme účelové mapy, geometrické plány, komplexní pozemkové úpravy, zápisy do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčování hranic pozemku, vytyčování na stavbách, zaměření dokončených staveb apod. V oboru zeměměřictví působíme již od roku 1990. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete reference, ceník služeb i formulář objednávky.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.