• Detail firmy

ZEMĚMĚŘICKÁ KANCELÁŘ-Ing. Jiří Havelka

Adresa

Benešova 377
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČO:  12868931
DIČ:  118-460422126
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Geodetické práce
Další firmy v oboru

Ing. Jiří Kmínek - Geodetické práce

Činnost naší společnosti je zaměřena na geodetický servis. Zajišťujeme geometrické plány, zaměření polohopisu a výškopisu pro projekty, vytýčení stavby včetně podkladů pro kolaudační řízení. V oblasti geodézie máme bohaté zkušenosti, jako jedna z mála firem zaměřujeme novostavby do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky, bez příplatků. Disponujeme nejmodernějšími technologiemi. Kontaktujte nás!

Hloušek s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena inženýrskou geodézii. Zajišťujeme účelové mapy, geometrické plány, komplexní pozemkové úpravy, zápisy do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčování hranic pozemku, vytyčování na stavbách, zaměření dokončených staveb apod. V oboru zeměměřictví působíme již od roku 1990. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete reference, ceník služeb i formulář objednávky.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

BALKAN system s.r.o.


Webový portál ABC nám velmi pomohl ve zviditelnění naší firmy. Na vkládání našich nabídek reaguje velké množství potenciálních zákazníků.

Ivan Lalo
Ředitel

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.