• Detail firmy

KLEIN A BLAŽEK s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se kovovýrobou. Provádíme lisování, svařování, obrábění, soustružení, frézování a tepelné zpracování.

Adresa

Nádražní 100
789 91 Štíty

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47683228
DIČ:  CZ47683228
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  370
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Soustružení kovů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 482 220
Telefon: +420 583 482 111
Mobil: +420 737 249 351
E-mail: jitka.kocianova@kleibl.cz
WWW: www.kleibl.cz

Kontaktní osoba

Petr Klein - Jednatel

Ing. Radek Hansmann - Generální ředitel

Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.