• Detail firmy

SANBON, spol. s r. o.

Základní popis

Zabýváme se kompetní rekonstrukcí RD,firemních prostor a kanceláří, suchou výstavbou, montáží minerálních podhledů,elektroinstalace,pokládkou podlah a koberců, dodávky interiéru na klíč do průmyslových,potravinářských,obchodních i výrobních objektů.

Adresa

Sušilova 38
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25358375

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 735 393
Fax: +420 581 204 426
E-mail: sanbon@volny.cz
WWW: www.sanbon.cz

Kontaktní osoba

J. Trnčák - Majitel

Mobil: +420 608 735 393
Fax: +420 581 204 426
E-mail: sanbon@volny.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.