• Detail firmy

Miroslav Vošmera - Moner

Základní popis

Výroba schodišť z nerezového materiálu, mosazi a jiných kovů. Moner se zabývá výrobou na míru z nerezového materiálu, mosazi a ostatních kovů. Poskytuje zváračské služiby a činnosti s tým súvisiace.

Adresa

Nábřeží 1361
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18750681
DIČ:  CZ490924231
Rok založení:  1990
Roční obrat:  600000

Výrobky, činnosti

Výrobky z nerezu a mosazi

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 760 610
E-mail: moner@volny.cz
E-mail: moner@post.cz
WWW: www.moner.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Vošmera - Majitel

Další firmy v oboru

TRYON, s.r.o.

Zabýváme se výrobou lisovacích nástrojů. Nabízíme služby v oblasti lisování plechových výlisků, kovoobrábění a kovovýroby. Výrobu zajišťujeme převážně pro strojírenský, elektrotechnický a automobilový průmysl. Na trhu působíme již 66 let. Našimi odběrateli jsou firmy z České republiky a EU, ale také z Japonska a USA. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.

TOWELIN družstvo

Věnujeme se výrobě lehkých svařovaných konstrukcí, renovacím a opravám součástí navařováním. Svařujeme kovy, hliník, nerez. Disponujeme svařovacím agregátem TIG 350 a předehřívací pecí s regulací do 800°C. Provádíme leštění kovů. Dále se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů, kotvící a nýtovací techniky či měřidel pro strojírenství. Součástí poskytovaných služeb je i technické poradenství.