• Detail firmy

Somati system s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme prodej, výrobu a montáž - požární (protipožární) uzávěry, dveře a vrata - posuvné, výsuvné, teleskopické, sekční, rolety, rolovací. Stabilní hasicí zařízení, velkokapacitní doprava vody, poradenství - požární ochrana, projekce SHZ

Adresa

Jihlavská 510/2c
664 41 Troubsko

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25338323
DIČ:  CZ25338323

Výrobky, činnosti

Přenosné a ruční hasicí přístroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 427 011
Fax: +420 577 427 013
E-mail: info@somati.cz
WWW: www.somati.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Ruč - Jednatel

Ing. Pavel Šebesta - Obchodní ředitel

Mobil: +420 603 865 320
Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.