• Detail firmy

KOPEČEK FRANTIŠEK - ZÁMEČNICTVÍ

Základní popis

Zámečnictví František KOPEČEK Vzniklo roku 1991 v Brně jako soukromá zámečnická dílna v duchu dlouholeté rodinné tradice práce s kovem. Specializuje se především na výrobu mechanických zabezpečovacích zařízení. Od roku 1998 byla dílna rozšířena

Adresa

Viničné Šumice 393
664 06 Viničné Šumice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18773508
DIČ:  CZ530701237
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Mříže nůžkové

Kontaktní údaje

Fax: +420 544 250 007
E-mail: fk@fkopecek.cz
WWW: www.fkopecek.cz

Kontaktní osoba

František Kopeček - Majitel, Ředitel

Pobočky

KOPEČEK company s.r.o.
Viničné Šumice 393
664 06 Viničné Šumice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

J-VST, s.r.o. - strojní dílce

Naše společnost se věnuje kovovýrobě. Děláme tváření kovů za studena, práce na lisech 6 - 630 tun, válcování závitů, atypický spojovací materiál - Fe, Cu, Al, nerez, v kooperaci povrchovou úpravu. Zajišťujeme činnost v oblasti vývoje technologie objemového tváření součástí, ověřování vyvinutých technologií a nástrojů a dalších. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

LIKAL, s.r.o. - poplastování

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů poplastováním. Upravujeme zejména kluzné trny a kotevní tyče pro komunikaci, čímž se tyto prvky stávají odolnými proti korozi. Dále nabízíme povrchovou úpravu zemních a horninových kotev, pilotů, pilířů v oblasti styku se zeminou, tepelných přechodů, říms, chodníku, mostů, protihlukových clon, odvodňovacích žlabů a dalších prvků.

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.