• Detail firmy

AS HAPPY a.s.

Základní popis

Firma AS HAPPY a.s. vznikla v roce 1992 na základě spolupráce s firmou Monitor - EMI. Během krátké doby zvýšila počet odběratelů i poskytované služby související s hudební a zvukovou tvorbou

Adresa

Oldřichova 20
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26202492

Výrobky, činnosti

Reklamní filmy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 936 709
Fax: +42 026 926 254
Fax: +420 224 936 624
E-mail: happy@server1.gts.cz
E-mail: happy@gts.cz
WWW: www.ami.cz/happymusic
WWW: www.as-happy.cz
Další firmy v oboru

BÄR, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou audiovizuálních, dokumentárních, dabingových, prezentačních a výukových pořadů v profesionálně zařízeném studiu.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.