• Detail firmy

Politerm Praha s.r.o.

Základní popis

Topenářské práce - vodoinstalatérství, výroba, instalace a opravy ústředního vytápění, plynoinstalatérství. Zednické práce a betonování.

Adresa

Jílové u Prahy - Radlík 7
254 01 Jílové u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45307245
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Zednické práce a betonování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 623 426

Kontaktní osoba

Jiří Stejskal - Jednatel

E-mail: stejskaljiri@volny.cz

Jiří Skřivan

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TOPENÁŘSTVÍ INSTALATÉRSTVÍ VACEK

Nabídka služeb v oblasti instalatérství a topenářství. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla (země - voda, vzduch - voda), rekuperace a solární systémy včetně zajištění doplňkového servisu. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli nebo subdodavateli a garantujeme záruku 100% kvality. Působíme nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Podílíme se na dotačním programu "Zelená úsporám".

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.