• Detail firmy

KOVOZNAK s r.o.

Základní popis

Výroba,kovovýroba: -odznaky,medaile,plakety,klíčenky -kravatové spony s logem -evidenční známky na psy. Gravírování a výroba: -štítky a jmenovky. Práce: -kovorytecké,zdobení zbraní -zámečnické -lisařské na lisech do 25t.

Adresa

Vlčnov 987
687 61 Vlčnov

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00205621

Výrobky, činnosti

Výroba drobného kovového zboží

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 675 187
Další firmy v oboru

CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.

Zabýváme se velkoprodejem hutního materiálu - ocelové svařované přesné trubky kalibrované a tažené, bezešvé trubky, uzavřené profily různých průřezů v provedení svařovaném a taženém, tažená ocel, ocel válcovaná za studena a za tepla ve svitcích nebo v tabulích.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.