• Detail firmy

DOLPHIN POOLS

Základní popis

výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Adresa

Libušská 234
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62906488

Výrobky, činnosti

výroba, obchod a služby neuvedené

v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 711 056
Telefon: +420 261 711 087
Fax: +420 261 711 087

Kontaktní osoba

Jan Prokop - Jednatel

Bc. Miloslav Hartman - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.