• Detail firmy

KABELOVNA KABEX a.s.

Základní popis

Výroba bezhalogenových, ohniodolných a oheň retardujících kabelů, kabelových souborů a hermetických kabelových průchodek.

Adresa

Politických vězňů 84
345 62 Holýšov

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25208721
DIČ:  CZ25206044
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  55
Roční obrat:  100000000

Výrobky, činnosti

DOK - dálkové optické kabely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 491 557
Fax: +420 379 491 154
E-mail: kabex@kabex.cz
WWW: www.kabex.cz

Kontaktní osoba

Ing. ANTON SLOBODIN, CSc. - Ředitel

Další firmy v oboru

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.