• Detail firmy

ELIA ELEKTRO, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ekologické záchody Mulltoa, biologické čištění odpadních vod WM, čerpadla Johnson, sušáky ručníků, přímotopné radiátory Tego a sušící skříně Nimo.

Adresa

Čs. armády 788/16
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63149222

Výrobky, činnosti

Prodej sanitárního vybavení.

Nabízíme ekologické záchody Mulltoa, biologické čištění odpadních vod WM, čerpadla Johnson, sušáky ručníků, přímotopné radiátory Tego a sušící skříně.

Kontaktní údaje

Telefon: 233 339 752
Mobil: +420 602 832 726
E-mail: info@elia.cz
WWW: www.elia.cz

Kontaktní osoba

Martin Treybal - Jednatel

Telefon: +420 233 339 752

MICHAL KINSKÝ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.