• Detail firmy

ACARA PRAHA, s. r. o.

Základní popis

Výroba kovových dilatací a konstrukčních desek. Prodej obkladových profilů, lišt pro plovoucí i parketové podlahy a koberce.

Adresa

V domově 51
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25793055
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Výroba kovových dilatací a konstrukčních desek.

Výroba kovových dilatací a konstrukčních desek. Prodej obkladových profilů, lišt pro plovoucí i parketové podlahy a koberce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 232 000 888
Mobil: +420 737 215 781
E-mail: stibor@acara.cz
E-mail: acara@acara.cz
WWW: www.acara.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Stibor - Jednatel

Mobil: +420 604 800 090

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hansík Milan - Obkladačské práce

Zajišťujeme zakázkové obkládačské práce. Dodáváme keramickou a skleněnou mozaiku, dekorační bordury, ale také stěrkové hydroizolace, systémy stavební chemie či ukončovací lišty plastové i kovové. Provádíme řezání pod úhlem a vodním paprskem. Poskytujeme poradenství v oblasti obkladů a dlažeb.

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.