• Detail firmy

DAKURA, s.r.o.

Základní popis

Ubytování na dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích pro jednotlivce, manželské páry i pracovní skupiny. Společné sociální zařízení.

Adresa

Národní obrany 7
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45808821
Rok založení:  1989
Počet zaměstnanců:  75
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Hotelové a restaurační služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 611 453
Telefon: +420 224 323 919
E-mail: info@dakura.cz
WWW: www.dakura.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Drahoňovský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.