• Detail firmy

STARÁ plus, v.o.s.

Základní popis

VELKOOBCHOD S NEREZOVÝM SPOJOVACÍM MATERIÁLEM Kompletní sortiment nerezového spojovacího materiálu za nejlepší ceny. Aktualizovaný ceník se slevou najdete na www.stara.cz nebo Vám na základě poptávky vypracujeme nejnižší cenovou nabídku.

Adresa

Březový háj 161
463 52 Osečná

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25425994
DIČ:  CZ25425994
Rok založení:  1996
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

nerezový spojovací materiál

šrouby, matice, podložky, závitové tyče, svorníkové šrouby a matice, vruty, nýty, kolíky, pera, čepy, pojistné kroužky, závlačky, hadicové spony,...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 323 740
Mobil: +420 602 106 571
Mobil: +420 602 411 024
Fax: +420 485 164 090
E-mail: stara@stara.cz
WWW: www.stara.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jindřiška Stará - Obchodní ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.