• Detail firmy

AVEX TRADE spol. s r. o.

Základní popis

Kovové palety a regály - Avex odborně vyřeší Vaše skladování a manipulaci. Avex vyrábí skladové a regálové systémy od roku 1996. Kovové palety, bedny, kontejnery, regály, regálové systémy a konstrukce pro solární systémy exportuje do 80 států světa.

Adresa

tř. Tomáše Bati 1566
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25303279
DIČ:  CZ25303279
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  100
Roční obrat:  500
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Kovové palety a regály, skladové systémy AVEX

Kovové palety a regály - odborně vyřešíme Vaše skladování a manipulaci. Kovové palety a bedny jsou skládací a stohovatelné. Vyrábíme zakázkové palety.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 116 311
Mobil: +420 777 901 875
Fax: +420 577 116 317
E-mail: petr.svehlik@avex.cz 
E-mail: trade@avex.cz
WWW: www.avextrade.cz
Skype: avex.business

Kontaktní osoba

Antonín Výmola - Jednatel

Ing. Jiří Gistr - Jednatel, Generální ředitel

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

TOWELIN družstvo

Věnujeme se výrobě lehkých svařovaných konstrukcí, renovacím a opravám součástí navařováním. Svařujeme kovy, hliník, nerez. Disponujeme svařovacím agregátem TIG 350 a předehřívací pecí s regulací do 800°C. Provádíme leštění kovů. Dále se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů, kotvící a nýtovací techniky či měřidel pro strojírenství. Součástí poskytovaných služeb je i technické poradenství.

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.