• Detail firmy

COMPLEX s. r. o.

Základní popis

Naše společnost pro Vás zajišťuje úklidový servis v Praze a okolí již od roku 1990.

Adresa

Ciolkovského 853/1
161 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60491841
DIČ:  CZ60491841
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  70

Výrobky, činnosti

Úklidové práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 979 259
Fax: +420 235 315 209
E-mail: complexsro@volny.cz
WWW: www.complexsro.cz

Kontaktní osoba

MARTIN HAVLÍČEK - Jednatel

JAN HAVLÍČEK - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.