• Detail firmy

DTO CZ, s.r.o.

Základní popis

Pořádáme kurzy a školení, rekvalifikace, kurzy a tréninky pro firmy, poradenství v managementu, certifikaci osob. Nabízíme kurzy: kvalita, ISO, EMS, BOZP, CSR, měkké dovednosti, personalistika, účetnictví...

Adresa

Mariánské náměstí 480/5
709 28 Ostrava 9 - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47666439

Výrobky, činnosti

Ofsetové tiskárny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 634 048
Fax: +420 596 632 267
E-mail: dtostrava@dtostrava.cz
WWW: www.dtostrava.cz

Kontaktní osoba

Prof.Ing. Růžena Petříková, Csc. - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.