• Detail firmy

Jan Schneider

Základní popis

Internetový prodej svařovací techniky a příslušenství

Adresa

Nelahozeves 156
277 51 Nelahozeves

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48980625

Výrobky, činnosti

Servis svářecí techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 785 194
Mobil: +420 603 425 357
Mobil: +420 603 425 353
E-mail: j.schneider@email.cz
WWW: www.elektro-weld-servis.cz

Kontaktní osoba

Jan Schneider - Majitel

Další firmy v oboru

Milan Fiala

Naší hlavní činností jsou zámečnické práce. Vyrábíme vrata, mříže, ploty, zábradlí a ocelové konstrukce na zakázku. Provádíme svařování nerezu i kovů, řezání, vrtání a soustružení. Věnujeme se rovněž montážím strojů a opravám mechanismů. Zajišťujeme generální opravy tvářecích strojů. Se zámečnickou výrobou máme letité zkušenosti, v této oblasti podnikáme již od roku 2001.

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.