• Detail firmy

STROS - SEDLČANSKÉ STROJÍRNY a.s.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem zdvihacích zařízení pro stavebnictví. Zajišťujeme také půjčovnu výtahů, pracovních plošin a závěsných lávek.

Adresa

Strojírenská 791
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26183595
DIČ:  CZ26183595

Výrobky, činnosti

Stavební výtahy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 842 111
Mobil: +420 602 374 002
E-mail: voracek@stros.cz
E-mail: director@stros.cz
WWW: www.stros.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Filip - Ředitel

Mobil: +420 318 842 341
Další firmy v oboru

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

ATYPICKÉ DŘEVĚNÉ OBALY - Ing. Pavel Hynek

Zajišťujeme prodej a výrobu dřevěných atypických palet a dřevěných obalů. Dodáváme i tepelně ošetřené dřevěné palety, jednorázové palety nebo palety prosté vratné. Nabízíme řezivo, piliny, ořezy, štípaná polena a mnoho dalšího.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.