• Detail firmy

HABAČEK s. r. o.

Základní popis

Zakázková výroba dřevěných obalů, krabiček, kazet a boxů.

Adresa

Praskolesy 2
267 54 Praskolesy

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00474193

Výrobky, činnosti

Drogerie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 516 111
Telefon: +420 311 516 112
Mobil: +420 777 611 753
E-mail: habacek@hornet.cz
WWW: www.habacek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Karban

Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.