• Detail firmy

HADYNA - International spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme robotizaci a automatizaci svařování či odsávání zplodin. Prodáváme polohovadla a svařovací zástěny Sinote.

Adresa

Kravařská 2
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48398993
DIČ:  CZ48398993
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  18
Roční obrat:  50000000

Výrobky, činnosti

Přídavné materiály pro opravy a renovace svářením a pájením

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 622 636
Fax: +420 596 622 637
E-mail: daniel.hadyna @ hadyna.cz
WWW: www.hadyna.cz

Kontaktní osoba

Daniel Hadyna - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.