• Detail firmy

KOVOX spol. s r.o.

Základní popis

dopravníkové systémy manipulační technika strojírenské konstrukční prvky jednoúčelové stroje ocelové konstrukce regálové zakladače klempířské práce zámečnická

Adresa

areál Barum Continental
765 31 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60696371
DIČ:  305-60696371
Rok založení:  1994
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dopravníky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 512 284
Telefon: +420 577 512 183
Fax: +420 577 512 183
E-mail: kovox@iol.cz
E-mail: kovox@mbox.vol.cz
WWW: www.kovox.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Píška - Jednatel

Další firmy v oboru

KOVAR a.s.

Dodáváme ocelové, izolované, technologické, agregátové, offshore a nadrozměrné kontejnery. Zabýváme se kompletními přestavbami kontejnerů dle přání zákazníka.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.