• Detail firmy

ASEKO s r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme plastová okna i ostatní produkty včetně doplňků, a to přesně dle Vašich představ a požadavků. Dále Vám můžeme dodat také vchodové dveře, zimní zahrady, prosklené fasády a různé atypické stavební prvky.

Adresa

Maternova 610/5
148 00 Praha 4 - Kunratice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40766471
DIČ:  CZ40766471
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Systém automatického řízení kvality bazénové vody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 912 210
Mobil: +420 603 516 261
Fax: +420 244 912 210
E-mail: psimanek@aseko.cz
WWW: www.bazeny.aseko.cz
WWW: www.asokno.cz

Kontaktní osoba

Ing Petr Šimánek - Jednatel

Doc. Ing. Jiří Šimánek, CSc. - Jednatel

Jaroslav Materna - Jednatel

Ing. Petr Pick, CSc. - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.