• Detail firmy

MIKAMONT s.r.o.

Základní popis

Poskytování komplexních služeb ve stavebnictví, půjčování mechanizace a nářadí, pronájem a montáže lešení a pojízdných plošin.

Adresa

Bohunická 2
664 41 Popůvky

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25301268
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Poskytování komplexních služeb ve stavebnictví

půjčování mechanizace a nářadí, pronájem a montáže lešení a pojízdných plošin.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 227 525
Fax: +420 547 227 494
WWW: www.mikamont.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Kašpar

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.