• Detail firmy

ELOO CHLÁDEK

Adresa

Havlíčkovo nábřeží 332
564 01 Žamberk

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11121751

Výrobky, činnosti

Domácí elektrospotřebiče

Kontaktní údaje

Fax: +420 465 613 189
Další firmy v oboru

FRESH JUICE, s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej, pronájem a půjčování technologií na výrobu čerstvé ovocné šťávy, jako jsou odšťavňovače a citrusovače, dále prodáváme drtiče ledu, mixéry, vybavení pro bary a množství příslušenství. Přístroje také půjčujeme na jednorázové akce nebo poskytujeme dlouhodobý pronájem. Kontaktujte nás pro více informací a my Vám rádi vyjdeme vstříc.

istG, spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním prodejem výrobků pro domácnost a zahradu. Nabízíme širokou škálu zboží do kuchyně, úklidových potřeb, drobných elektrospotřebičů, do koupelny i do dílny. Vybrat si můžete i z výprodeje a akční nabídky. Snažíme se zákazníkům poskytnout ty nejlepší vychytávky a potřeby té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.