• Detail firmy

IPE - information processing expert spol. s r.o.

Základní popis

IPE je softwarová firma tvořena lidmi s bohatými zkušenostmi z vývoje informačních systémů, implementace, testování a propojování různých informačních a znalostních systémů, se službami v oblasti relačních databází, migraci dat na zakázkách

Adresa

Národního odboje 87
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27793044

Výrobky, činnosti

Informační technologie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 944 870
Fax: +420 585 944 870
E-mail: ipe@ipe.cz
WWW: www.ipe.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Holek - Jednatel

Mobil: 774 446 890
Další firmy v oboru

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.