• Detail firmy

Agentura Život spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme ochranu a ostrahu majetku či administrativních budov včetně střežení staveb. Zajišťujeme i zabezpečujeme kulturní a společenské akce.

Adresa

Matěchova 127/3
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25094874
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 404 049
Mobil: +420 603 166 647
Fax: +420 241 404 050
E-mail: mach@zivot.cz
E-mail: zivot@zivot.cz
WWW: www.zivot.cz

Kontaktní osoba

Brodský

Jiří Mach - Jednatel

Další firmy v oboru

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.