• Detail firmy

A-GRAFIKA s.r.o.

Základní popis

Kompletní reklama na míru i s montáží. Jsme výrobci reklamy, reklamní agentura. Produkujeme grafické návrhy, vizitky, letáky, katalogy, stojany, polepy vozidel, malby na fasády, nav. systémy, poutače, plachty, světelné panely, značení provozoven.

Adresa

Fr. Ondříčka 52
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28068408
DIČ:  CZ28068408
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Tiskové služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@a-grafika.cz
WWW: www.a-grafika.cz

Kontaktní osoba

Michael Haišman - Jednatel

Mobil: +420 603 453 288
Další firmy v oboru

TISKÁRNA HEMALA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1990. Kromě ofsetového tisku, na který se specializujeme především, provádíme i vysoce kvalitní digitální tisk. Zakázky realizujeme pohotově a rychle, za ty nejlepší ceny. Disponujeme špičkovým technologickým zázemím a kvalifikovanými odborníky se vstřícným přístupem k zákazníkovi. Objednávejte on-line nonstop a využijte náš on-line kalkulátor ceny.

ABAK tiskárna s.r.o.

Zajišťujeme tiskařské služby, tamponový potisk, potisk reklamních předmětů a textilu, polepy cedulí, výloh a aut, výrobu textilních nášivek a výšivek. Věnujeme se digitálnímu i ofsetovému tisku včetně dokončovacích prací. Naleznete nás v Táboře, svými službami pokrýváme i široké okolí.

Typodesign s. r. o.

Nabízíme služby moderní ofsetové tiskárny, která je vybavená technologií Heidelberg s tiskem do formátu B2. Zpracování zajišťujeme ve vlastním grafickém DTP studiu s technologií osvitu CTP.