• Detail firmy

František Burdych - FABONA

Základní popis

Velkoobchod a výroba obalů, odnosné tašky, sáčky, obaly pro domácnost, potravinové folie, podložní misky, nádobí pro občerstvení, pytle, gumičky, fixační folie, zakrývací plachty, samolepící pásky a odvinovače.

Adresa

Kladská 188
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12941123

Výrobky, činnosti

Sáčky z polypropylenové fólie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 462 492

Kontaktní osoba

Miroslav Celba - Majitel

Mobil: 607 665 242

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

TK OBALY s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem obalových materiálů z plastu i papíru (tašky, sáčky, fólie, obaly). Dodáváme různé rozměry, i na zakázku. V nabídce máme rovněž kancelářské potřeby, hygienické potřeby a sanitární doplňky. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.