• Detail firmy

RPIC-EKONOMSERVIS PŘEROV

Základní popis

Poskytování poradenství v oblasti ekonomiky, daní a účetnictví.

Adresa

Blahoslavova 4
750 00 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25364812
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Daňové poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 204 398
Telefon: +420 581 204 397
Fax: +420 581 204 397
E-mail: ekonom@prv.czn.cz
WWW: www.iwez.cz/rekonam
Další firmy v oboru

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.