• Detail firmy

ARIMO, spol. s r.o.

Adresa

Skácelova 1547
696 62 Strážnice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49969684
DIČ:  CZ49969684
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  60

Výrobky, činnosti

Sukně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 332 039
Fax: +420 518 334 486
E-mail: arimo.cz@worldonline.cz
WWW: www.arimo-modrotisk.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Jitka Binderová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy v té nejvyšší kvalitě. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i Vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny.

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.