• Detail firmy

GEOSYNTETIKA, s.r.o.

Základní popis

Nabídka projekcí a konzultací v oblasti využití geosyntetik ve stavebnictví a ekologii. Prodej stavebního i geosyntetického materiálu.

Adresa

Nikoly Tesly 1424/3
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25100009
DIČ:  CZ25100009
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Geosyntetika ve stavebnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 910 256
E-mail: geosyntetika@geosyntetika.cz
WWW: www.geosyntetika.cz

Kontaktní osoba

Martin Vaníček - Jednatel

Ing. Jiří Vaníček - Jednatel

Mobil: +420 777 803 648

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.