• Detail firmy

BASALTEX a.s.

Základní popis

Společnost BASALTEX a.s. se od svého založení zabývá zkoumáním vlastností, zpracováním a uplatněním nového typu nekonečných minerálních čedičových vláken v technické praxi. Hlavním výrobním zaměřením je zpracování čedičových vláken.

Adresa

Uničovská 296/46
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41695721
DIČ:  CZ41695721
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Příze

lněné, jutové čedičové - basalt, roving

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 222 220
Fax: +420 583 222 230
E-mail: info@basaltex.cz
WWW: www.basaltex.cz
Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.