• Detail firmy

BASALTEX a.s.

Základní popis

Společnost BASALTEX a.s. se od svého založení zabývá zkoumáním vlastností, zpracováním a uplatněním nového typu nekonečných minerálních čedičových vláken v technické praxi. Hlavním výrobním zaměřením je zpracování čedičových vláken.

Adresa

Uničovská 296/46
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41695721
DIČ:  CZ41695721
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Příze

lněné, jutové čedičové - basalt, roving

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 222 220
Fax: +420 583 222 230
E-mail: info@basaltex.cz
WWW: www.basaltex.cz
Další firmy v oboru

Rudolf MAŠTÁLKO MARY

Výroba, velkoobchod, prodej na dobírku: - krycí zorníky do svářečských kukel, štítů a brýlí - ochranné fólie - borax tavidlo na pájení Velkoobchod, maloobchod: - svařovací pistole: - na MAG/MIG

PROVAZNICTVÍ NUSLE

Nabízíme široký sortiment provaznického zboží vysoké kvality pro využití ve stavebnictví, zemědělství, lesnictví, zahradnictví, sportu nebo v domácnostech. Provádíme úpravy stáčených lan, záplety nebo oka.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.