• Detail firmy

CANDELA s r.o.

Základní popis

Stavební - provádí veškeré klasické stavební práce Elektro - se specializuje na elektr Podlahy - plovoucí podlahy, pokládka PVC, pryže, koberců

Adresa

Štefáčkova 2386/11
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45476021
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Sádrokartonové desky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 243 498
E-mail: candela@candela.cz
E-mail: info@candela.cz
WWW: www.candela.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ VYCHODIL - Jednatel

Další firmy v oboru

Jiří Kunze - Elektrikářské práce a centrální vysavače

Specializací firmy jsou elektroinstalace a veškeré elektrikářské práce v Brně a okolí. Zajišťujeme rovněž prodej, montáž a servis centrálních vysavačů.

DIAMANT AK s.r.o.

Předmětem naší činností je zakázková výroba rohoží a čistících zón v rozměrech dle požadavků zákazníka. Nabízíme vstupní rohože hliníkové, z pryže, textilní, textilní rohože CORAL od společnosti FORBO, s logem, rámy a lemovky, doplňky k rohožím. Po dohodě provádíme montáže. Nabízené hliníkové čistící zóny splňují vysoké estetické a funkční nároky. Jsme tu pro Vás.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.