• Detail firmy

EKOMONT Dc s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a instalujeme topné (i podlahové a stěnové), solární i fotovoltaické systémy, tepelná čerpadla, klimatizace, úpravny vody, závlahové systémy, program využití dešťové vody. Zajišťujeme kompletní služby na klíč, od projektu až po montáž.

Adresa

Vítězství 95
407 11 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25414305
DIČ:  CZ25414305
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  15000000

Výrobky, činnosti

Solární systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 547 650
Fax: +420 412 547 650
E-mail: ekomont.khol@volny.cz
WWW: www.ekomontdc.cz

Kontaktní osoba

Evžen Khol - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.