• Detail firmy

FIN GROUP

Základní popis

Zabýváme se komplexní realizací kancelářských interiérů. Nedílnou součástí naší nabídky jsou návrhy kanceláří včetně dopravy a montáže. Dále si Vám dovolujeme nabídnout širokou kolekci pracovních, manažerských, dřevěných a kovových návštěvnických kře

Adresa

Brabansko 5
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65148401
DIČ:  CZ6606190085

Výrobky, činnosti

Kancelářské židle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 202 672
Mobil: +420 777 661 186
Fax: +420 581 202 672
E-mail: info@office-nabytek.cz
WWW: www.office-nabytek.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Matyáš

Další firmy v oboru

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.