• Detail firmy

ApS Brno s.r.o.

Základní popis

Dovoz a prodej linuxových distribucí, poskytování služeb od úvodních konzultací přes návrhy sítí až po dodání a instalaci softwaru.

Adresa

Božetěchova 2
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00543535
DIČ:  CZ00543535
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Software

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 273 333
Fax: +420 541 217 836
E-mail: prodej@aps-brno.cz
E-mail: info@aps-brno.cz
WWW: www.aps-brno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radomír Kurečka - Technický ředitel

Vodáčková

Ing. Zdeněk Bouša - Jednatel

Další firmy v oboru

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.