• Detail firmy

GRISOFT /c/ SOFTWARE, spol. s r.o.

Adresa

Lidická 81
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44017774
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  12

Výrobky, činnosti

Antivirové programy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 243 865
Fax: +420 541 211 432
E-mail: grisoft@grisoft.anet.cz
WWW: www.anet.cz/grisoft
Další firmy v oboru

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.