• Detail firmy

Ing. Jana MARKGRAFOVÁ - MFG-J

Základní popis

Dodávka a montáž interiérových prvků – rámové příčky, celoskleněné bezrámové příčky, sprchové kouty a zástěny, sanitární příčky, celoskleněné zábradlí

Adresa

NA ROVNOSTI 2690/17
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12603201
DIČ:  CZ525217160

Výrobky, činnosti

Projektová činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 862 765
Mobil: +420 602 209 246
E-mail: markgrafová@m-markus.cz
WWW: m-markus.cz

Kontaktní osoba

ing. Jana; Markgrafová - Majitel

Pobočky

M-MARKUS spol. s r.o.
Radiová 1122/1
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.