• Detail firmy

UMKOV s.r.o.

Základní popis

Provoz uměleckého kovářství a zámečnictví. Provádění ručních kovářských prací. Výroba uměleckých kovaných předmětů různých velikostí i tvarů.

Adresa

U Lípy 1342/1
716 00 Ostrava - Radvanice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65141369
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Kovářské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 187 368
E-mail: umkov.ostrava@seznam.cz
WWW: www.umkov.cz

Kontaktní osoba

Pavel Ševčík - Jednatel

Mobil: +420 776 689 616

Michal Bič - Jednatel

Další firmy v oboru

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.