• Detail firmy

SCHELLE, spol. s r. o.

Základní popis

Projektová a inženýrská kancelář zpracovávající projektové dokumentace staveb, zastupuje investora v procesu výstavby, zajišťuje autorský a technický dozor při realizaci stavby, zajišťuje činnost koordinátora BOZP při práci na staveništi.

Adresa

Šumavská 982/31a
602 00 Brno - Veveří

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25341049
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projektová kancelář

Zpracování projektů pro různé druhy staveb. Zajišťujeme inženýrskou činnost, stavebně technické dozory, poradenskou činnost pro investory.

Kontaktní údaje

Fax: +420 541 238 306
WWW: www.volny.cz/schelle

Kontaktní osoba

Ing. Soňa Schelleová - Jednatel

Telefon: 604 679 648
E-mail: schelle@volny.cz
Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.