• Detail firmy

R.S.C. s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní řešení datových sítí od návrhu po realizaci v celém rozsahu od kabeláže až po operační systémy včetně prodeje výpočetní techniky.

Adresa

Výstaviště 405/1
647 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13690841
DIČ:  CZ13690841
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Počítačové sítě LAN, WAN

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 235 812
Fax: +420 545 235 813
E-mail: public@rsc.cz
E-mail: sedlak@rsc.cz
WWW: www.rsc.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Sedlák - Jednatel

Ing. Jaromír Roštinský - Jednatel

Další firmy v oboru

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.