• Detail firmy

APPASSIONATA - ALICE PEKAŘOVÁ

Základní popis

Našim klientům nabízíme zajištění kulturních, společenských a reklamních akcí jako například: recepce, rauty, párty, firemní oslavy a prezentace, plesy, estrády, koncerty, výstavy, pořady, klubové akce, módní přehlídky, dětské pořady a další.

Adresa

Studená Loučka 31
789 85 Studená Loučka

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65293304
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Firemní plesy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 429 538
E-mail: info@appassionata.cz
WWW: www.appassionata.cz

Kontaktní osoba

Alice Pekařová

Další firmy v oboru

Balony Kuča Svatopluk

Nabízíme reklamní a vyhlídkové lety horkovzdušným balonem pro jednotlivce, rodiny i pro firemní akce. Prodáváme dárkové poukazy na let balonem. Pronajímáme reklamní plochu pro létající reklamu. Létáme pro vás kdekoli na Moravě.

Libor Demeter

Nabízíme služby v oblasti cateringu. Zajišťujeme pořádání různých oslav, sportovních mítinků. Pořádáme grilování nebo dodáme čerstvé uzené potraviny. Poskytujeme somelierské služby.

Elena Ptáčková - Bohemia Agency

Provozujeme jednu z největších profesionálních modelingových a produkčních agentur v ČR. Zastupujeme modelky a modely u nás i v zahraničí. Zajišťujeme akce na klíč včetně hostesek se znalostí cizích jazyků, moderátorů, herců, fotografů, stylistů a vizážistů, rovněž dětí pro reklamy a fotografování. Realizujeme módní přehlídky. Podílíme se na charitativních projektech a akcích pro postižené děti.