• Detail firmy

VĚRA ROTTEROVÁ - střešní konstrukce

Základní popis

Zajistíme Vám kompletní dodávku dřevěné střešní konstrukce, popřípadě její části. Zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku s návrhem tvaru a konstrukce krovu střechy

Adresa

Brněnská 61
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13051288
DIČ:  CZ515421037
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Stavební a truhlářské řezivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 346 463
Mobil: +420 603 360 028
Fax: +420 518 346 463
E-mail: info@stresni-vazniky.cz
E-mail: prodejreziva@centrum.cz
WWW: www.stresni-vazniky.cz

Kontaktní osoba

Věra Rotterová - Majitel

Mobil: 725 704 797
Další firmy v oboru

Oleg Semenov - Dárkové výrobky ze dřeva

Zabýváme se prodejem dřevěných dekorací a doplňků z bukového dřeva. Nabízíme dřevěné soudky, nádobí, kbelíky, dekorační obaly a další dárkové zboží. Provádíme laserové gravírování oslovení a logotypů či naplnění výrobků pochutinami a alkoholickými nápoji.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Josef VLACH

Zajišťujeme dodávky stavebního a truhlářského řeziva. Prodáváme řezivo jehličnaté i listnaté, obkladové a podlahové palubky, lišty, OSB, QSB a další. Námi dodávané řezivo je v prvotřídní kvalitě, vyrobeno z kulatiny I. a II. jakostní třídy, výhradně z ČR. Při výrobě používáme klasické i moderní technologie a postupy. Zboží, které nemáme skladem, lze objednat. V případě zájmu zajistíme i dopravu.