• Detail firmy

KAMINOFLEX s.r.o.

Základní popis

Naše výrobky se zhotovují z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, vyrobené právě pro komínové vložky a komínové systémy. Je to ocelový plech třídy DIN 1.4301, DIN 1.4571 a pro venkovní plášť se používá nerezová ocel třídy DIN 1.4301 lesklý.

Adresa

Spojovací 2097/2
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44963611
DIČ:  291-44963611

Výrobky, činnosti

Výstavba komínů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 212 841
Telefon: +420 543 168 489
E-mail: info@kaminoflex.cz
WWW: www.kaminoflex.cz

Kontaktní osoba

LEOŠ ZAJÍC - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.