• Detail firmy

JAROSLAV DOUBEK - DŘEVOBIS

Adresa

Hrdinů, areál ZD
252 62 Horoměřice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49727851
DIČ:  CZ5910100295
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Dřevo a dřevěné výrobky

- řezivo, palubky, lišty, icla, deskový materiál - překližky, lamina, DTD, OSB, MDF, Sololit, Hobra, laťovky atd., kuchyňské desky, parapety, spárovky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 971 597
Fax: +420 220 970 453
E-mail: info@drevobis-ds.cz
WWW: www.drevobis-ds.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Doubek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Star Pila Vavřineč

Provozujeme truhlářskou pilu. Věnujeme se hoblování a impregnaci dřeva. Dodáváme stavební řezivo do 10 m, impregnované i neimpregnované střešní latě, truhlářské řezivo, hraněné řezivo, pražce, boční prizmy, štípané palivové dřevo, balzové dřevo, odřezky v kůře, krajinky a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.